«Електротранспорт поїхав, водо- та теплопостачання відновлюємо», - мер Львова про наслідки ранкової атаки ворога

Відзначу, що кожна російська атака наносить серйозні збитки по критичній інфраструктурі. Тому говорю прямо і відверто, що необхідно готуватися, що не годинами, а днями доведеться жити без електрики. Кожна атака заставляє нас думати і передбачати, які ще негідні речі ці нелюди можуть здійснити проти нас, і як цьому запобігти.
Тому, треба пильнувати щоб повербанки були заряджені, був запас води, запас продуктів, сухий спирт. Сьогодні у наших укриттях ми маємо активованих 1150 пічок з дровами. Ще 350 купили і мешканці будинку дебатують – встановлювати чи не встановлювати? Встановлюйте, щоб мати альтернативу в разі потреби! До речі, перші пічки встановили у будинках, де мешкають працівники ДСНС», - розповів мер Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, за інформацією Львівської ОВА, сьогодні зранку дві ракети влучили в об’єкти інфраструктури в області.
відео: Андрій Андрух