ЛК «АТП-1» вже отримало 46 МАЗів
12 жовтня 2018, 09:35
Ганна П'єх
Громадський транспорт Львова оновлюється. Місто вже отримало 46 нових, низькопідлогових автобусів МАЗ, із них 30 — вже курсують на маршрутах міста.
«Ми продовжуємо отримувати нові МАЗи.
Нагадаємо, цього року Львів має отримати 150 нових низькопідлогових автобусів, довжиною 12 м, згідно з підписаною угодою між ЛК «АТП-1» та АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу: 100 автобусів МАЗ і 50 — «Електрон». Отримані МАЗи вже курсують на маршрутах № 2а, 3а, 5а, 16, 46, 47а.
