ЛК АТП-1 запустило чат-бот для зворотного зв’язку з пасажирами
21 квітня 2026, 12:49
Пресслужба ЛМР
Комунальне автотранспортне підприємство №1 запустило власний чат-бот у Telegram. Тож відтепер пасажири можуть швидко та зручно звернутися з будь-яких питань, що стосуються поїздок у громадському транспорті.

Зокрема можна:
- залишити скаргу або звернення;
- подякувати за якісне обслуговування;
- поділитися побажаннями;
- повідомити про загублені речі.
Приєднатися до чат-бота можна кількома способами:
- відсканувавши QR-код, розміщений на наліпках у салоні автобусів;
- або ж знайшовши бот у пошуку в Telegram за його назвою — @atp1_lviv_bot.
«Ми хочемо зробити громадський транспорт Львова ще комфортнішим та зручнішим для кожного. Саме тому нам важлива ваша думка та зворотний зв’язок», — зазначили в ЛК АТП-1.
Нагадаємо, ЛК АТП‑1 обслуговує 28 міських маршрутів: №№ 1А, 3А, 5А, 6А, 8А, 9, 10, 16, 18, 19, 20, 29, 32, 37, 39А, 40, 45, 46, 47А, 49, 52, 55А, 56А, 60, 61, 63, 92, 99. Щодня на лінії виїжджає понад 240 автобусів, на підприємстві працює понад 600 водіїв.