Перейти до основного контенту
16°
Мінлива
хмарність
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Ясно
17 червня 2026
Середа
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
16°
Ясно
19 червня 2026
П'ятниця
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
18°
Похмуро
20 червня 2026
Субота
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Мінлива хмарність
21 червня 2026
Неділя
24°
Ясно
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Ясно

Пасажирам нагадують як однією карткою оплатити за кількох пасажирів у громадському транспорті Львова

02 травня 2025, 13:38
Пресслужба ЛМР
ЛКП «Львівавтодор» нагадує, що оплатити за кількох пасажирів можна однією транспортною ЛеоКарт, банківською карткою чи телефоном з функцією NFC. Водночас пасажирам наголошують, що приклавши кілька разів підряд свою картку до валідатора, оплатити на кількох пасажирів не вдасться, бо система реєструє лише першу валідацію. Усі наступні спроби тим самим засобом оплати сприйматимуться як дублювання й не враховуватимуться.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Щоб оплатити однією карткою за кількох пасажирів чи за багаж, потрібно:

  • обрати на валідаторі «Додати квитки». Важливо, що одночасно пасажир може оплатити свою поїздку та максимум три додаткові. Оплата поїздки власника картки підтягується автоматично.

  • додати необхідну кількість пасажирів, натиснувши кнопку «Попутники».

  • натиснути «Продовжити».

  • піднести носій оплати (ЛеоКарт/ банківську картку/ гаджет з функцією NFC) до зчитувача на валідаторі і дочекайтеся успішної валідації.  

«Контролери фіксують випадки, коли пасажири для оплати за двох просто двічі прикладають картку до валідатора. Але це так не працює! Таким чином ви завалідуєте поїздку лише одного пасажира. І під час перевірки в іншого буде відсутня валідація і доведеться придбати штрафний квиток.

Нагадуємо, при успішній реєстрації поїздки – на валідаторі з’являється зелена відмітка і напис «Вхід зареєстровано». А при повторній спробі валідації тією ж карткою – на екрані валідатора буде вказано «Вхід уже зареєстровано». Тобто однією карткою повторно завалідувати проїзд не вийде», - пояснюють в ЛКП «Львівавтодор».

Зазначимо, на сьогодні 93% пасажирів громадського транспорту оплачують/реєструють проїзд безготівково. Більшість пасажирів користується ЛеоКарт. Загалом, транспортні картки – загальні, пільгові, учнівські та студентські - мають понад 489 тис. людей.