Перейти до основного контенту
21°
Ясно
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
24°
Мінлива хмарність
Вдень
28°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
27°
Мінлива хмарність
Вдень
31°
Похмуро
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
33°
Ясно
Вночі
25°
Ясно

Понад 100 занедбаних авто перемістили з вулиць Львова на арештмайданчик

24 червня 2026, 16:19
Пресслужба ЛМР
Останніми днями з вулиць Львова на арештмайданчик поліції забрали ще 5 покинутих авто. Машини стояли впродовж тривалого часу без руху, заважали людям та порушували правила благоустрою. Рішення про їх переміщення було прийнято раніше на комісії з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на території Львівської громади.
Червоний занедбаний автомобіль стоїть на вулиці. Машина без коліс та скла, із відчиненими дверцятами та багажником На тлі – інші транспортні засоби та зелені дерева
Червоний занедбаний автомобіль стоїть на вулиці. Машина без коліс та скла, із відчиненими дверцятами та багажником На тлі – інші транспортні засоби та зелені дерева

За інформацією управління безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР, автомобілі простояли без руху тривалий час за такими адресами: просп. Червоної Калини, 99, вул. Шафарика, 10а, вул. Медової Печери, 9−11, вул. Гориня, 27, вул. Хоткевича, 66.

Перед переміщенням, відповідно до процедури, на автомобілях були розміщені повідомлення із зверненням до власників самостійно прибрати авто. Однак вони цього не зробили, тому за рішенням комісії, до складу якої входять поліція, працівники сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради, машини перевезли на штрафмайданчик, що на вул. Конюшинній, 13.

Загалом, на сьогодні, за рішенням комісії з публічного простору Львівської громади на арештмайданчик перемістили вже 103 покинуті транспортні засоби.

«Поступово очищуємо Львів від занедбаного транспорту, який роками стоїть без руху і займає простір у дворах та на вулицях. Ця робота триватиме й надалі, адже йдеться про впорядкованість міського простору, а також про безпеку та комфорт мешканців», — зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Водночас після запуску програми з переміщення покинутого транспорту деякі власники самостійно прибрали свої автомобілі з вулиць Львова або ж привели їх до ладу, не чекаючи примусової евакуації.