Перейти до основного контенту
23°
Дощ,
Похмуро
07 серпня 2026
П'ятниця
23°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
28°
Похмуро
Вночі
23°
Ясно
08 серпня 2026
Субота
19°
Мінлива хмарність
Вдень
21°
Похмуро
Вночі
16°
Мінлива хмарність
09 серпня 2026
Неділя
20°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
10 серпня 2026
Понеділок
25°
Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
18°
Мінлива хмарність
11 серпня 2026
Вівторок
25°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
12 серпня 2026
Середа
19°
Ясно
Вдень
23°
Ясно
Вночі
19°
Ясно

Понад 50 працівників міського АТП № 1 здали кров для поранених військових

03 квітня 2025, 17:23
Пресслужба ЛМР
Працівники ЛК АТП №1 стали донорами крові, аби допомогти військовим, які перебувають на лікуванні. За ініціативою колективу, на території підприємства вперше працював мобільний пункт збору крові Першого медичного об'єднання Львова.

«Наші працівники і раніше здавали кров, але це вперше, коли забір відбувся безпосередньо на території АТП №1», – зазначив директор підприємства Сергій Климчук.

Протягом трьох годин до здачі крові долучилося понад 50 працівників, хоча охочих було ще більше.

 «Охочих було більше, але частина наших водіїв була на маршрутах, тому ми організували здачу крові так, щоб це не вплинуло на графік руху автобусів і якість перевезень. Деякі працівники навіть прийшли у свій вихідний, аби долучитися до ініціативи», – розповів Сергій Климчук.

Керівник  підприємства також здав кров, підкресливши, що для нього це не вперше. «Кожен керівник має показувати приклад. Важливо допомагати не лише тим, хто воює, а й тим, хто зараз на лікарняних ліжках після поранень», – додав Сергій Климчук.

Мобільний центр крові – спеціальний автобус, обладнаний усім необхідним для безпечної і комфортної донації крові. Проєкт реалізується спільно у партнерстві Першого медичного об'єднання Львова, ГО «Народна самооборона Львівщини» та ГО «Ветеран Медіа».