Перейти до основного контенту
18°
Дощ,
Похмуро
27 липня 2026
Понеділок
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
21°
Похмуро
Вночі
17°
Ясно
28 липня 2026
Вівторок
17°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Ясно
29 липня 2026
Середа
18°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Мінлива хмарність
Вночі
13°
Ясно
30 липня 2026
Четвер
21°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
31 липня 2026
П'ятниця
24°
Ясно
Вдень
28°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
01 серпня 2026
Субота
28°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
22°
Ясно

У львівському тролейбусі пасажир напав на контролерів (відео)

06 березня 2024, 17:15
Пресслужба ЛМР
Вчора, 5 березня, в тролейбусі №22 невідомий пасажир напав на трьох контролерів, коли вони працювали на лінії. Одного з них порушник вдарив в обличчя. Це сталося близько 19.00 на вул. Митрополита Андрея. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Ми з колегами здійснювали перевірку оплати проїзду. У салоні транспортного засобу був один з пасажирів, який мав ознаки сильного алкогольного сп’яніння та вів себе агресивно. Ми підійшли та попросили поводити себе ввічливо і не кричати у транспорті.

На наше зауваження пасажир почав лаятися і погрожувати нам. Крім того, влаштував шарпанину, наніс удар кулаком в обличчя одному з інспекторів-контролерів, намагався зірвати нагрудну камеру та вирвав з рук телефон, коли той викликав поліцію. 

На наступній зупинці ми запропонували пасажиру вийти з транспорту. Незабаром на місце події прибули працівники поліції для з’ясування обставин», – зазначила працівниця контролю ЛКП «Львівавтодор», яка працювала на маршруті. 

Контролери звернулися з заявою до поліції. Правоохоронці проводять перевірку щодо цього випадку. 

Нагадаємо, у Львові контролери почали працювати на усіх міських маршрутах з моменту впровадження безготівкової оплати проїзду в усьому громадському транспорті з 11 грудня минулого року. Станом на зараз на лініях працює 81 контролер. Вони допомагають водіям у роботі з обладнанням системи е-квитка, проводять роз’яснювальну роботу серед пасажирів та виявляють порушників оплати за проїзд у громадському транспорті.