Перейти до основного контенту
29°
Ясно
06 серпня 2026
Четвер
29°
Мінлива хмарність
Вдень
36°
Ясно
Вночі
25°
Ясно
07 серпня 2026
П'ятниця
22°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Дощ, Мінлива хмарність
08 серпня 2026
Субота
21°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Похмуро
Вночі
19°
Дощ, Мінлива хмарність
09 серпня 2026
Неділя
20°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
10 серпня 2026
Понеділок
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
11 серпня 2026
Вівторок
25°
Ясно
Вдень
31°
Ясно
Вночі
20°
Ясно

У Львові оновлюють програмне забезпечення, що стосується пільгового проїзду: можуть виникати перебої з валідацією ЛеоКарт

10 серпня 2023, 16:39
Пресслужба ЛМР
У Львові оновлюють частину програмного забезпечення, що стосується режиму пільгового проїзду в транспорті. Через це можуть виникати відмови у валідації ЛеоКарт. Звертатись в ЛКП «Львівавтодор» з цього приводу пасажирам не потрібно. У звичному режимі персоналізовані картки запрацюють після завершення оновлення – орієнтовно після 15 серпня.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Якщо власникам пільгових/учнівських ЛеоКарт під час поїздки не вдалося завалідувати картку, то про це слід повідомити лише контролерів, які працюють на маршруті. Вони знають про ситуацію, тому пасажирів просимо не перейматися та звично користуватися міським транспортом», – пояснили в ЛКП «Львівавтодор».

Якщо ж не вдаватиметься здійснити валідацію картки після завершення оновлення – тоді слід зателефонувати на гарячу лінію за номером 0800 303 007.

«Перепрошуємо за тимчасові незручності. Та дякуємо всім відповідальним пасажирам пільгової категорії населення, які вже оформили транспортні картки ЛеоКарт і валідують свої поїздки у громадському транспорті», – додали в комунальному підприємстві.

Нагадаємо, реєстрація проїзду успішна, якщо на екрані валідатора з’явилася зелена відмітка та прозвучав одинарний звуковий сигнал.