Від завтра місячні картки на проїзд в електротранспорті Львова можна придбати у водіїв трамваїв та тролейбусів
«Від завтра, 19 жовтня, місячні картки на проїзд в електротранспорті можна буде придбати у водіїв трамваїв і тролейбусів. Для цього водії матимуть спеціальні компостери, щоб на абонементах позначати дату придбання. Адже картки на проїзд будуть дійсні протягом місяця з дня їхнього придбання, а не протягом календарного місяця, як це було раніше. Вартість загального місячного абонементу становить 120 грн., пільгового (студентського та учнівського) – 60 грн.», - розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зав’язків з громадськість ЛКП «Львівелектротранс».
За його словами, також картки на проїзд в електротранспорті можна придбати в кіосках на зупинках, через мобільний додаток Приват24.
Також, вже невдовзі, місячні абонементи на проїзд у трамваях та тролейбусах можна буде придбати онлайн за допомогою сайту ЛКП «Львівелектротранс».
«Вже невдовзі сайт запрацює повноцінно. Зараз ми його запускаємо в тестовому режимі», - розповів Іван Бондар.