Перейти до основного контенту
16°
Мінлива
хмарність
14 червня 2026
Неділя
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Похмуро
15 червня 2026
Понеділок
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
12°
Ясно
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Ясно
17 червня 2026
Середа
17°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Похмуро
Вночі
13°
Ясно
18 червня 2026
Четвер
19°
Мінлива хмарність
Вдень
22°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Мінлива хмарність
19 червня 2026
П'ятниця
19°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
18°
Мінлива хмарність

Від завтра у Львові розпочнуть технічне переоснащення інформаційних табло

01 вересня 2021, 17:52
Пресслужба ЛМР
Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, від завтра у Львові розпочнуть технічне переоснащення інформаційних табло, щоб впровадити функцію прогнозування руху транспорту.
фото умовне
Фото умовне

«Останні 2 роки табло працюють в режимі відображення графіків руху транспорту. Ми уклали договір з компанією «Українські геоінформаційні технології», яка намагалася програмно зробити таку функцію як прогнозування руху транспорту. Програмно цей варіант не вийшов. Вони взяли паузу у серпні. А сьогодні ми провели з ними переговори і вийшли на варіант технічного переоснащення табло. Табло є різнопланові, трьох різних виробників, і потребують заміни процесорів. Вже від завтра ми разом з підрядником будемо пробувати варіанти адаптації нового процесора під діюче табло. І подивимось, що буде з варіантом прогнозування», - розповів Микола Власюк.

Також Микола Власюк додав, що на сьогодні система диспетчеризації функціонує в штатному режимі.

«Щодо диспетчеризації, то сьогодні ми працюємо з цією ж компанією «Українські геоінформаційні технології». Все функціонує у штатному режимі. Ми працюємо з ними до кінця року. А орієнтовно з 13 вересня, в контексті розгортання електронного квитка, цей функціонал буде переведений на нового підрядника, який є генпідрядником у частині запуску електронного квитка. Там буде інший принцип функціонування, тому що вся GPS-навігація буде йти на наших валідаторах. Надіємось, що з 13 січня наступного року ми будемо мати принципово новий підхід, який здешевить для міста цю функцію», - пояснив Микола Власюк.

Нагадаємо, на балансі ЛКП «Львіватодор» є 24 інформаційних табло.