Перейти до основного контенту
24°
Ясно
21 серпня 2026
П'ятниця
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Похмуро
Вночі
21°
Мінлива хмарність
22 серпня 2026
Субота
21°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Ясно
23 серпня 2026
Неділя
18°
Ясно
Вдень
21°
Ясно
Вночі
15°
Ясно
24 серпня 2026
Понеділок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
21°
Ясно
Вночі
13°
Ясно
25 серпня 2026
Вівторок
17°
Ясно
Вдень
22°
Ясно
Вночі
12°
Ясно
26 серпня 2026
Середа
19°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
14°
Ясно

З понеділка розпочнеться перевірка пільгових посвідчень у маршрутних таксі

14 березня 2017, 15:20
Романа Куць
ЛКП «Муніципальна дружина» з автотранспортними підприємствами Львова проводитимуть контроль у маршрутних таксі, з метою перевірки пільгових посвідчень.

«Ми поставили перед собою два головних завдання. Перше - перевірка пільговиків. Контроль здійснюватиме дві людини: представник ЛКП «Муніципальна дружина» та представник АТП для роботи з інспекторами, які перевірятимуть наявність у пасажира пільгового посвідчення.

Друге наше завдання – це видача водіями маршрутних таксі квитків після оплати проїзду. Перевізники зобов’язані дати оголошення про те, що на лінії проводиться контроль та перелік нормативних дій. Це зробимо для того, щоб пасажири свідомо вимагали квитка від водія після оплати проїзду, адже у будь-який момент зможуть зайти люди, які здійснюватимуть перевірку на наявність квитка про оплачений проїзд. Ми укладаємо договори з кожним львівським АТП для охорони громадського порядку: з ЛК АТП-1, АТП-14630, ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Успіх БМ», - повідомив директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.