За час карантину збитки комунальних перевізників Львова становлять 59 млн грн

«Відповідно до рішення комісії ТЕБ і НС, громадським транспортом Львова можуть користуватися лише люди, які забезпечують життєдіяльність міста. Таке рішення було прийнято на підставі постанови Кабінету Міністрів України. Крім того, з 23 березня призупинено дію пільг, наданих чинним законодавством України й ухвалами сесії ЛМР.
Відзначу, що, відповідно до постанови Кабміну, від початку карантину в громадському транспорті дозволялося перевозити лише 10 пасажирів. Далі, вже з 22 квітня, Кабмін дозволив перевозити лише сидячих пасажирів.
Тож, незважаючи на те, що на лінії виходить менша кількість транспорту, все ж комунальні і приватні перевізники несуть великі збитки. Так, за час карантину, збитки від перевезень у комунальному транспорті Львова становлять 59 млн грн. І ці збитки доведеться покривати з бюджету міста. Адже необхідно виплачувати заробітну плату водіям, ремонтувати транспорт, дезінфікувати його.
22 травня мав би завершитися карантин. Думаю, що тоді Кабмін прийме чергову постанову щодо роботи транспорту, яка буде регулювати кількість пасажирів, рух транспорту, і дасть можливість відновлення пільг. Тому чекаємо рішення уряду, після чого ми будемо приймати вже наші рішення щодо роботи транспорту", — повідомила Ірина Маруняк.