Для мешканців Рясного у Львові відкрили Центр надання адміністративних послуг

  • 10.08.2017, 15:01
  • 9909
  • Марія Демчина
Відтепер усі послуги мешканці Рясного можуть отримати «на місці» – запрацював новий Центр надання адміністративних послуг на Шевченка, 374. Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат, оформити паспорт – все це доступно у новому офісі ЦНАП. Його сьогодні офіційно відкрили і освятили. Це вже другий офіс у Шевченківському районі. Наступний Центр планують відкрити в смт. Брюховичі цього року. В подальших планах – відкрити офіси ще й в смт. Рудно та в м. Винники.

В Шевченківському районі Львова на вул. М. Хвильового, 14а вже працює Центр надання адміністративних послуг, і з початку року сюди звернулося понад 35 тис. мешканців. Проте, враховуючи, що цей район має досить велику територію і велику кількість мешканців, прийняли рішення відкрити ще один офіс, що суттєво спростить доступ до надання послуг людям, які живуть в Рясне-1 та Рясне-2. Офіс знаходиться між двома зупинками громадського транспорту і є помітним з проїзної частини.

«Сьогодні маємо можливість відкрити для мешканців мікрорайону Рясне Центр надання адміністративних послуг. У Шевченківському районі це вже другий центр –  перший ми відкривали на вул. Хвильового, 14а. Сьогодні маємо дуже великий потік відвідувачів, і мешканці мікрорайону Рясне завжди зверталися до міста з проханням, щоб надати їм можливість отримувати послуги тут, на місці. І ми спільними зусиллями відкрили ЦНАП. Центр розрахований на обслуговування 200 – 210 осіб кожного дня. Весь спектр послуг, який мешканець отримує в інших ЦНАПах Львова, має можливість отримати і тут», - розповіла директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

ЦНАП на Шевченка, 374 – вже шостий офіс після пл. Ринок, який відкрили у Львові. І кожного разу, відкриваючи офіс, запроваджують додаткову затребувану функцію, враховуючи попередній досвід роботи інших офісів та відгуки відвідувачів. У цьому ЦНАПі такою функцією є інтерактивна панель для оцінювання якості надання послуг в офісі, де кожен відвідувач у три кліки зможе оцінити роботу Центру.

«Тут заведено опитування відвідувачів, і зараз ми працюємо над тим, щоб налаштувати цей сервіс, і мешканці зможуть одразу після отримання послуги залишити свій відгук про якість обслуговування. Так ми будемо знати, як працює адміністратор, і що потрібно для того, щоб покращити сервіс», - наголосила Валентина Бартошик.

В офісі можна отримати весь комплекс послуг, починаючи з реєстрації місця проживання, звернення до міської ради, запис на прийом до посадовців, адміністративні послуги органів державної влади. Зокрема, послуги:

– Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку);

– Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);

– Держгеокадастру у м. Львові Львівської області;

– Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);

– Держпраці у Львівській області (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів) тощо.

Більш детально ознайомитись з переліком послуг органів державної влади та виконавчих органів Львівської міської ради можна на сторінці ЦНАП м. Львова за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/services

«Це вже другий ЦНАП у Шевченківському районі, і районна адміністрація долучилася до відкриття і цього ЦНАПу. Ми допомогли облаштувати пандус для людей з особливими потребами, щоб їм було зручно, а також провели благоустрій біля ЦНАПу. Районна адміністрація зараз приділяє особливу увагу цьому мікрорайону», - розповіла голова Шевченківської РА Надія Банах.

Площа новоствореного центру – 120,2 кв.м. Як і в інших Центрах, створено умови для людей з особливими потребами – облаштований комфортний заїзд для людей, які пересуваються на візку, є побутові зручності, доступ до інтернету, офіс обладнаний електронною системою керування чергою. На облаштування нового ЦНАПу використали 1 492 736,07 грн. Зокрема, на проведення капітального ремонту приміщення використали 448 649,93 грн., обладнання (техніку, офісні меблі) станом на зараз закуплено на суму 1 044 086,14 грн.

Новостворений ЦНАП поділений на такі функціональні зони:

– рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;

– зала очікування та написання заяв;

– дитячий куточок;

– дві операційні зали.

Офіс працюватиме за таким же принципом роботи, що й інші Центри: 6 днів на тиждень, з них до 20:00 год. двічі на тиждень. Також потрапити на прийом до адміністратора можна, попередньо замовивши візит через сторінку на сайті міської ради. Роботу нового офісу забезпечуватимуть 8 адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради.

«Серед найпопулярніших послуг у ЦНАПах – оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрація бізнесу, прописка дітей і зняття з реєстрації, також питання індивідуального опалення, майнові відносини у справах дітей», - зазначає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, у кожному районі Львова працює Центр надання адміністративних послуг. Зокрема – на вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), пр. Червоної Калини 72а (Сихівський район), вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район) та вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район). У центрі Львова – на пл. Ринок, 1. Графік роботи: понеділок-вівторок: 09.00 год. – 18.00 год. середа – четвер: 09.00 год. – 20.00 год. п’ятниця: 09.00 год. – 17.00 год. субота: 09.00 год. – 16.00 год.

Контакти: інформаційна довідка ЦНАП м. Львова: 297-57-95, e-mail: service_center@citylviv.gov.ua ; сторінка ЦНАП м. Львова на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/services

відео: Андрій Андрух