Для мешканців Дублян відкрили Центр надання адміністративних послуг

  • 20.04.2021, 17:12
  • 1683
  • Марія Демчина
Новий Центр надання адміністративних послуг запрацював у м. Дубляни на вул. Шевченка, 4. Тож тепер місцеві мешканці можуть отримати необхідні послуги значно швидше і простіше. Зараз, зважаючи на карантин, в день офіс приймає близько 40 осіб за попереднім записом, однак згодом він зможе обслуговувати до 200 осіб щодня. Також з часом тут планують збільшити кількість послуг.

фото: Роман Балук

Зараз у кожному районі Львова та у наближених населених пунктах уже діють ЦНАП, тож їх тепер облаштовують і для навколишніх громад. Новий офіс у Дублянах щодня зможе обслуговувати до 200 осіб – мешканців Дублян, Ситихова, Малих Підлісок, Малехова та інших громад. Також місто зараз працює над облаштуванням такого офісу у с. Рясне-Руське.

фото: Роман Балук

«Доступність послуг є пріоритетним для нас. Зараз ЦНАП діють у кожному районі міста Львова і за його межами, зокрема у смт. Брюховичі, смт. Рудно, м. Винники та у приєднаних територіях, що увійшли до складу львівської громади: у с. Лисиничі та с. Зашків. Для мешканців м. Дублян та навколишніх громад тепер теж функціонує такий центр. Тут можуть отримати послуги всі мешканці львівської громади, незалежно від місця реєстрації. В нас є чітке розуміння, що потрібно робити в інших громадах. Раніше ми тут поставили невеликий офіс поруч з цією будівлею, і тепер цей офіс переїде в Рясне-Руське», - прокоментувала Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР.

У новоствореному офісі передбачено повний спектр надання адміністративних послуг: подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги з суб’єктом надання, яких є виконавчі органи Львівської міської ради чи державні органи влади та отримати її результат. Особливу увагу тут приділили соціального напрямку, адже до прийому громадян залучать фахівців соціального захисту та пенсійного фонду. Також тут можна подати документи на пільговий транспортний квиток. Реєстрація/зняття з реєстрації  місця проживання жителів м. Дублян можна здійснити за один візит.

«Ми плануємо цей офіс розвивати. Дуже популярні послуги станом на сьогодні – оформлення паспортів та обмін посвідчення водія. При закупівлі відповідного обладнання, ми теж плануємо ці послуги запровадити тут. Тому потенціал тут є, можливості є, будемо розвивати», - додала Валентина Бартошик.

ЦНАП у Дублянах облаштовано у межах Програми «U-LEAD З Європою», розпочатого Дублянською міською радою та вже спільно продовжено й реалізовано Львівською міською територіальною громадою. Офіс – просторий, обладнаний електронною системою керування чергою, доступом до інтернету, wi-fi, є можливість оплати послуг «на місці». Офіс поділений на функціональні зали: рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою; зала очікування та написання заяв; дитячий куточок; операційна зала, зона вільного доступу до інтернету.

Тут працюватимуть 3 адміністратори, 2 представники Дублянської міської ради та представник ЛКП «Львівавтодор» (приймає заяви на отримання пільгового електронного квитка).

«ЦНАП у Дублянах дає можливість мешканцям отримувати послуги Львівської міської ради тут, на місці. Тому нема потреби їхати на площу Ринок, чи до міста Львова – можна прийти і отримати послуги тут. Це суттєво спрощує життя для мешканців всієї нашої громади. Найближчим часом такий офіс буде у с. Рясне-Руське і, фактично, вся львівська громада має всій ЦНАП. Наша ціль – щоби мешканці всіх приєднаних громад мали можливість у себе на місці максимально зручно отримувати весь спектр послуг від міської ради», - зазначив у коментарі Юрій Лукашевський, директор департаменту міської агломерації.

Нагадаємо, ЦНАП у львівській громаді працюють за такими адресами: пл. Ринок, 1 (бічний вхід), пр. Червоної Калини, 72а, вул. К. Левицького, 67, вул. М. Хвильового, 14а, вул. І. Виговського, 32, вул. Г. Чупринки, 85, вул. Т. Шевченка, 374, смт. Рудно – вул. Грушевського, 55, смт. Брюховичі – вул. Івасюка, 2а,  м. Винники – вул. Галицька, 12, с. Лисиничі – вул. Шевченка, 48, с. Зашків – вул. Є.Коновальця, 110А.

Графік роботи територіальних підрозділів ЦНАП: понеділок, вівторок, четвер: 09.00 – 18.00 год. середа: 09.00 – 20.00 год. п’ятниця-субота: 09.00 – 16.00 год.

Перелік усіх послуг, які надає ЦНАП у Львові, можна знайти тут: https://city-adm.lviv.ua/services/. Загалом Центри надання адміністративних послуг Львова надають понад 300 видів послуг.

відео: Андрій Андрух

фото: Роман Балук