У ЦНАП призупинили прийом документів на реєстрацію/перереєстрацію транспортних засобів через труднощі в роботі програмного забезпечення Сервісних центрів МВС

  • 21.07.2021, 16:05
  • 1404
  • Пресслужба ЛМР
В Центрах надання адміністративних послуг міста Львова прийняли рішення призупинити прийом документів на реєстрацію/перереєстрацію транспортних засобів (видача свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу) через труднощі в роботі програмного забезпечення Сервісних центрів МВС у Львівській області.

Так, в Сервісних центрах МВС – суб’єкта надання послуги, виникли технічні труднощі з програмним забезпеченням електронних реєстрів. Під час друку свідоцтв виявлено помилки, які можуть завадити виїзду та пересуванню транспортного засобу закордоном. Причиною, зокрема, є помилки в програмному забезпеченні Сервісного Центру МВС, яке забезпечує друк нових свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу. Щоб унеможливити видачу документів з помилками, у ЦНАП тимчасово призупинили прийом документів на послугу.

Про відновлення надання послуги одразу буде повідомлено, зокрема й на Facebook-сторінці Центру надання адміністративних послуг Львова.