Із 18 жовтня у ЦНАП посилять карантинні обмеження

  • 13.10.2021, 12:47
  • Пресслужба ЛМР
У департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради повідомили, що у зв’язку зі збільшенням захворюваності на коронавірус та посиленням карантину на території Львівської громади, підрозділи ЦНАП м. Львова із понеділка, 18 жовтня, прийматимуть відвідувачів лише за попереднім записом. Також можна замовити послуги онлайн, без візиту до ЦНАП.

«Нам важливо облаштувати максимально безпечні умови для відвідувачів на період посилення карантину, тому, задля уникнення скупчень людей у приміщеннях ЦНАП, відновлюємо відвідування лише за попереднім записом. Із 18 жовтня всі мешканці можуть онлайн або за телефоном здійснити запис до ЦНАП та отримати фахові попередні консультації. Через сайт ЦНАП можна отримати консультацію, замовити відеоконсультацію фахівців або послугу, а також здійснити попередній запис до ЦНАП», - зазначила у коментарі Валентина Бартошик, керівниця департаменту адміністративних послуг ЛМР.

Отримати готовий результат звернення можна після підтвердження наявності документів на видачі у підрозділі ЦНАП згідно з попереднім записом або звернувшись за графіком роботи ЦНАП без запису.

Без попереднього запису можна замовити «швидкі» послуги у ЦНАП, такі як:

- надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб

- підприємців та громадських формувань;

- надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

- видача довідки про реєстрацію місця проживання/зняте місце реєстрації (додаток 13 або 16 ) у випадку,  якщо дані оновлено в Реєстрі територіальної громади;

- надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Звичайні звернення громадян і юридичних осіб рекомендують мешканцям надсилати поштою або електронно – через форму «Електронне звернення» на сайті ЛМР за посиланням: https://city-adm.lviv.ua/services/application .

Також, у ЦНАП м. Львова нагадують про низку послуг, які можна замовити без візиту у ЦНАП. Ознайомитись з переліком послуг та замовити дистанційно можна тут: https://city-adm.lviv.ua/services/elektronni-posluhy.

Отримати фахову консультацію перед замовленням послуг можна за допомогою інформаційних сервісів:

служба підтримки ЦНАП — (032) 297−57−95

ел. пошта: [email protected]

сайт: https://city-adm.lviv.ua/services/

форма для замовлення відео-консультації від фахівця: https://city-adm.lviv.ua/services/online-consultations

онлайн через Messenger у Facebook: m.me/cnaplviv.