Для українців у Гданську запрацював віртуальний адміністратор ЦНАПу Львова (відео)

  • 26.05.2023, 13:52
  • Пресслужба ЛМР
Українці, які були змушені покинути рідний дім через війну, можуть отримати послуги ЦНАП через онлайн-дзвінок. Віртуальний адміністратор ЦНАП працює двічі на тиждень – у середу та четвер. Впродовж дня може прийняти до 25 людей. Послугою може скористатися кожен українець, який зараз перебуває у Гданську.

«Завдяки співпраці Львівської міської ради і міської ради Гданська, та за сприяння Фундації Гданська, починає працювати віртуальний адміністратор ЦНАПу міста Львова у Гданську. Тому якщо ви маєте потребу відновити втрачені документи, вирішити майнові питання на території України або замовити різноманітні довідки, ви маєте таку можливість», – каже директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Замовити послуги можна дистанційно щосереди з 14:00 до 18:00 та щочетверга з 11:00 до 15:00 (за польським часом). Попередня реєстрація за номером телефону в Польщі: 500 218 337. Домовлена зустріч відбуватиметься за адресою: ul. Karmelicka 1, Gdańsk 80-851.

Зазначимо, робоча поїздка представників департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради до Гданська відбулась минулого тижня, де й було підписано меморандум між Fundacja Gdanska і департаментом адміністративних послуг ЛМР щодо реалізації проєкту «Віртуальний адміністратор ЦНАП» для українців.

відео: Максим Гнип