Ранковий збій у роботі сервісу запису до ЦНАПів усунули — система працює у звичному режимі
02 червня 2026, 16:50
Пресслужба ЛМР
Сервіс попереднього запису до центрів надання адміністративних послуг Львова знову працює у штатному режимі. Фахівці завершили роботи з усунення технічного збою, який стався 2 червня.

Усі записи, здійснені до 8 червня включно, залишаються дійсними. Водночас мешканців, які були записані на 9 червня, просять повторно зареєструватися на необхідну послугу, оскільки через технічний збій ці дані були втрачені.
Реєстрація доступна за посиланням.
Нагадаємо, через збій у роботі сервісу було втрачено записи до ЦНАПів Львова на 9 червня. Після відновлення роботи системи можливість попереднього запису знову доступна в повному обсязі.
У міській раді дякують мешканцям за розуміння та перепрошують за тимчасові незручності.