Мешканці Херсонщини, які тимчасово проживають у Брюховичах, прибрали у місцевому парку

  • 08.06.2022, 12:33
  • Пресслужба ЛМР
Мешканці Херсонщини, які тимчасово проживають у Брюховичах, з власної ініціативи прибрали частину місцевого парку, зокрема громадський простір біля пам'ятника Богданові Хмельницькому. Кажуть, у такий спосіб хотіли показати, що змінювати нашу державу на краще – під силу кожному. Особливо такі ініціативи потрібні і важливі, коли в країні війна.

фото «після» і «до» зі сторінки Tatyana Kirilla у Фейсбук

«Кожного дня ходимо на прогулянки, і нам дуже сподобалось місце неподалік біля нашого місця проживання… Це пам’ятник Богдану Хмельницькому. Мальовниче місце, де можна посидіти та відпочити на лавочці, насолодитися природою. Сьогодні ми з власної ініціативи трішки прибрали так званий мініпарк. Завжди хочеться зробити щось корисне, адже місцеві жителі і словом, і ділом завжди до нас уважні», — розповіла мешканка Херсонщини Тетяна.

Це не вперше переселенці долучаються до прибирання парків та скверів. «Під час традиційної для Львівської громади толоки десятки переселенців допомагали прибирати в містечках і селах, де знайшли тимчасових прихисток під час війни. Так дякували місцевим за гостинність і своїми вчинками вкотре підкреслювали – Україна та її майбутнє залежить лише від нас», – зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.