Народний дім у Великих Грибовичах облаштовують під прихисток для родин військових

  • 03.08.2022, 15:30
  • Пресслужба ЛМР
Перетворення Народного дому на перше немодульне житло для вимушено переміщених українців остаточно перейшло зі стадії планувань до конкретних будівельних робіт. Тут, зокрема, вже облаштовують санвузли та роблять умивальники і душові.

«Після тривалих переговорів, пошуків коштів та рутинної паперової роботи за справу взялися майстри. Зокрема, з території вивозять будівельне сміття. А у приміщенні працюють ремонтники, які, зокрема, облаштовують санвузли та роблять умивальники і душові», - розповів директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський.

Нагадаємо, сюди поселятимуть родини військовослужбовців, які захищають Україну від російського окупанта. А також тут мешкатимуть вдови та діти-сироти воїнів, які віддали своє життя за нашу країну.

Загалом, у приміщенні Народного дому зможе мешкати 80 осіб. На двох поверхах заплановано по 7-8 кімнат, які розраховані на чотири ліжка. В будинку є 17 кімнат по 20 кв. м, одна кімната 78 кв. м, одне приміщення 205 кв. м - тут можна облаштувати місце для відпочинку, їдальню та кухню. 

«Після закінчення війни Народному дому повернуть його першочергову функцію», – наголосив Юрій Лукашевський.