Переселенців Львівської громади вчитимуть планувати власну справу на новому місці

  • 04.08.2022, 12:39
  • Пресслужба ЛМР
Департамент міської агломерації долучається до організації безкоштовних тренінгів для переселенців. Проєкт співфінансують Європейський союз та Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). А реалізує - Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

фото ілюстративне

До участі запрошують переміщених українців, які нині мешкають у Львівській громаді. Вчитимуть найзатребуваніших нині навичок – адаптації на новому місці та плануванню власного бізнесу.

Організатори кажуть: серед переселенців є чимало людей, які готові адаптовуватися та розблоковувати власні ресурси. Однак не можуть самотужки впоратися з наслідками отриманого під час війни стресу, який блокує людський потенціал,  негативно  впливає на когнітивні функції мозку, руйнує їх та  виснажує психіку.. Тож до навчання долучатимуть фахівців з тайм- та нейро-менеджменту, які, зокрема, є тренерами з розвитку мозку. 

Аби навчальний курс став реальним для переселенців, які нині проживають у Львівській МТГ, долучився департамент міської агломерації ЛМР. У межах проєкту в громадах також буде створено мультимедійні коворкінг-центри.  

Навчальні модулі триватимуть впродовж серпня-грудня 2022 року в онлайн-форматі. За результатами тренінгів учасники отримають сертифікати.

         Весь навчальний процес складатиметься з кількох модулів. Вони  не пов’язані між собою безпосередньо, проте доповнюють один одного. За бажанням, можна пройти 1 модуль з курсу або обрати кілька інших занять.

Загалом внутрішньо переміщеним українцям пропонують такі блоки навчань:

Модуль 1. Як організувати свою роботу і адаптуватися на новому місці.

Модуль 2. Як перенести або відкрити власний бізнес.

Модуль 3. Фандрейзинг і співфінансування для запуску бізнесу.

Модуль 4. Все про прибуток та бухгалтерію. Як організувати ефективний розподіл ресурсів.

Модуль 5. Наймані працівники: права та обов'язки роботодавця і працівника. Як ефективно організувати HR політику.

Модуль 6. Ефективні напрямки для відкриття бізнесу в умовах воєнного стану.

Реєстрація на перший модуль, який стартує 16 серпня, за посиланням