Брюховицький лісопарк захистили від забудови

• 05.10.2022, 16:10
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада відмовила громадянам у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у Брюховицькому лісовому масиві для індивідуального дачного та житлового будівництва. Відповідні ухвали проголосували на крайній сесії ЛМР. Причина – невідповідність ділянок містобудівній документації. Адже йдеться про ліс та рекреаційну зону.

«У Брюховичах, у рекреаційній зоні, хотіли збудувати дев’ять будинків. Під кожен з них просили дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо 10 соток землі у лісовому масиві. Цікаво, що всі дев’ятеро охочих у перспективі побудуватися у Брюховицькому лісі, є мешканцями Вінниці та Вінницької області», - розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, також у Дублянах, аби запобігти можливій забудові, на вул. Шевченка створили новий сквер.