У громадах Львівської МТГ проводять ямкові ремонти доріг

  • 17.03.2023, 13:33
  • Пресслужба ЛМР
У населених пунктах Львівської громади проводять поточні ямкові ремонти доріг. Так, у Дублянах вчора зробили поточний ремонт центральної вулиці. Зокрема, тут полатали великі ями, які утворилися взимку, розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

«Ця вулиця є і в переліку капітальних ремонтів на 2023 рік. У бюджеті розвитку на це запланували кошти. Щоправда, лише незначну частину від необхідної суми. Тому, поки почнеться капремонт, тут полатали великі ями», – зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

За інформацією Личаківської районної адміністрації, у Винниках ямкові ремонти провели на вул. Забави та Спортовій. «Поточні ремонти доріг робитимемо тут і наступного тижня. Також ямкові ремонти заплановані й у Лисиничах», – зазначили у Личаківській районній адміністрації.

Як додали у департаменті міської агломерації ЛМР, капітальні ремонти доріг цьогоріч, окрім Дублян, заплановані у Рудно, Зарудцях та Малехові.

«Цього року мають продовжити капремонт вулиці І. Франка у Зарудцях. Цю вулицю почали ремонтувати ще давніше у межах Громадського бюджету.

Також заплановано зробити капремонт вул. Огієнка у Рудно. Це вулиця поблизу місцевого навчального закладу та ЦНАПу.

Відремонтують і частину вулиці Шевченка у Малехові», – сказали у департаменті міської агломерації ЛМР.

У Брюховичах та Винниках продовжать ремонти доріг, які розпочали раніше.

Нагадаємо, у бюджеті розвитку Львівської МТГ на 2023 рік для потреб приєднаних громад передбачили загалом майже 170 млн грн.