У Львівській громаді освітили ще одну вулицю

• 09.05.2024, 15:52
  • Пресслужба ЛМР
У Дублянах на вул. Довбуша облаштували вуличне освітлення. Це була єдина неосвітлена вулиця у старих кварталах міста. Про це розповіли в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР.

фото ілюстративне

фото вулиці Офісу Львівської громади у Дублянах
За інформацією офісу Львівської громади у Дублянах, торік у цій громаді підсвітили частину вулиці Володимира Великого – від університету до житлового кварталу попри парк.

«Зовнішнє освітлення – це не лише комфорт мешканців, а й насамперед питання безпеки. Тож поступово у громадах освітлюють ділянки вулиць, які цього потребують. Такі роботи вже проведено у Малих Грибовичах, Зарудцях. Освітлено дорогу з Підбірців через Лисиничі. На черзі – решта вулиць», - додали в управлінні адміністрування та розвитку громад ЛМР.