Формування Концепції інтегрованого розвитку Львівської громади: перше засідання робочої групи

  • 11.06.2024, 17:27
  • Пресслужба ЛМР
У Львівській міськраді відбулося перше засідання робочої групи щодо формування Концепції інтегрованого розвитку Львівської міської територіальної громади. Під час засідання напрацювали завдання, комунікаційний план та порядок збору пропозицій від громадськості.

Концепція інтегрованого розвитку території територіальної громади — документ стратегічного планування, який розробляється із залученням зацікавлених осіб, і визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території. Концепція інтегрованого розвитку є вихідними даними для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні на принципах сталого розвитку.

У 2021 році в місті затвердили Інтегровану концепцію розвитку: Львів 2030. З того часу утворилася Львівська громада, тож, розроблена в межах міста концепція розвитку потребує оновлення та розширення.

«Зараз маємо не просто місто Львів, а Львівську громаду, відповідно питання оновлення інтегрованої концепції і формування її для Львівської громади є важливим нашим пріоритетом. Новосформована концепція ляже в основу комплексного плану розвитку Львівської міської територіальної громади», – зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Концепцію формують в рамках робочої групи, до якої увійшли: представники структурних підрозділів міської ради, представники депутатських фракцій та заступники міського голови Львова.

Під час першого засідання робочої групи затвердили завдання на формування концепції, комунікаційний план та порядок збору пропозицій від громадськості.

На всіх етапах до розробки Концепції інтегрованого розвитку залучатимуть громаду: відбуватимуться громадські обговорення та громадські слухання. Усі документи публікуватимуть онлайн, а також можна буде вносити свої пропозиції.

Нагадаємо, у березні на сесії Львівської міськради підтримали ухвалу про розробку Концепції інтегрованого розвитку Львівської громади. Вона покликана дати відповіді на питання просторового розвитку не лише Львова, а Львівської громади загалом.