Перейти до основного контенту
29°
Ясно
06 серпня 2026
Четвер
29°
Мінлива хмарність
Вдень
36°
Ясно
Вночі
25°
Ясно
07 серпня 2026
П'ятниця
22°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Дощ, Мінлива хмарність
08 серпня 2026
Субота
21°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Похмуро
Вночі
19°
Дощ, Мінлива хмарність
09 серпня 2026
Неділя
20°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
10 серпня 2026
Понеділок
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
11 серпня 2026
Вівторок
25°
Ясно
Вдень
31°
Ясно
Вночі
20°
Ясно

У Дублянах біля Офісу громади висадять декоративні кущі

19 жовтня 2023, 12:41
Пресслужба ЛМР
У Дублянах облаштують територію біля будівлі Офісу громади та ЦНАПу. Зокрема, там висадять 20 декоративних кущів.  Клумбу з ялівцю, верби, лаванди, кизильника, будлеї облаштують у межах акції «Хочу посадити дерево». Про це розповіли в департаменті міської агломерації ЛМР.
фото ілюстративне, з мережі Інтернет
Фото ілюстративне, з мережі Інтернет

Перед висадкою рослин ділянку перед адмінбудівлею спочатку вирівняють, накриють агроплівкою та задекорують щебенем.

«Це дуже зручно, оскільки не вимагатиме в майбутньому спеціального догляду. А самі кущі прикрасять центральну частину міста», – зазначила Ірина Огниста, керівниця офісу Львівської громади у Дублянах.

Загалом, як повідомили в управлінні екології ЛМР, у Львові восени висадять близько 380 дерев. Окрім акції «Хочу посадити дерево», на яку надійшло 88 заявок, у місті висадили і так звані «кліматичні» дерева. Вони з’явилися на проспектах Шевченка та Свободи, у сквері «На Валах» та на площі Підкови.

Кліматичні дерева висадили за благодійні кошти. Частина з них пішла на оплату саджанця, лунки і двох тижнів догляду за деревом. За решту ГО «Добро. Дій» закуповує дрони для потреб військових.

Також тривають підготовчі роботи до висадки дерев і у парках Львова. Там ЛКП «Зелений Львів» і його дочірні підприємства планують висадити 100 нових дерев. Ще 150 дерев з’являться на вулицях Львова. Серед порід – клени, буки, в'язи, граби, ялиці та інші. Розпочати висадку планують з наступного тижня.