У Львові на вихідних стартує LvivHindemithFest

З 20 по 27 вересня CollegiumMusicum організовує перший в Україні й пострадянському просторі фестиваль музики німецького модерніста двадцятого сторіччя Пауля Гіндеміта.

LvivHindemithFest 2015 збере молоде покоління українських музикантів, які протягом тижня творитимуть унікальний мистецький простір.

Ідея фестивалю виникла серед молодих українських музикантів та представників нашої спільноти. Нам здалося, що це доволі неординарна особистість. Я не знаю, щоб за останніх років сто у Львові відбувалися подібні концерти. Естетика його творчості перекликається з нашим часом: відхід від надмірної емоційності, самозаглибленість. Що нас ще спонукало до цього, це те, що цього до нас ніхто ще не робив в Україні, ні в Росії, ні на всьому пострадянському просторі.

художній керівник фестивалю LvivHindemithFest 2015 Іван Остапович

У програмі фестивалю сім камерних концертів у виконанні лауреатів престижних Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів і п’ять лекцій, присвячених творчості Пауля Гіндеміта та епосі німецького модернізму.

Лекції читатимуть відомі музикознавці і літературознавці з України і Німеччини.

Шукаючи свою власну мову, Пауль Гіндеміт хотів відійти від стандартів неоромантизму. Нам здається, що це дуже актуально в нас час: ми також шукаємо нашу мову, мову нашого часу. Ми вважаємо, що ці вісім дні фестивалю, допоможуть нам осмислити наш час і познайомитись з такою неординарною особистістю, як Пауль Гіндеміт. Ця музика потребує певного інтелектуального осмислення. Є також певне філософське підґрунтя

директор фестивалю Тарас Демко

Також в рамках LvivHindemithFest відбудеться презентація оновленого формату Української Музичної Газети.

Концерти відбуватимуться у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна, 1).

На всі події Фестивалю вхід вільний.

Детальна інформація про Фестиваль і програму доступна на сайті за посиланням

http://collegiummusicum.com.ua/afisha/lviv-hindemith-fest-2015/

Довідка

CollegiumMusicum – мистецька спільнота, діяльність якої спрямована на популяризацію музичного й поетичного мистецтва, залучення громадськості до співтворчості і подолання розриву між виконавцем і слухачем. CollegiumMusicum об’єднує широке коло творчих особистостей з метою створення якісного і сучасного культурного простору — як платформа для молодого митця, так і для залучення активного слухача.