До Дня музеїв у Львові відзначили працівників музейної сфери
«Хочу подякувати усім тим, хто за цей рік зробив найбільше і зробив найкраще. Ще в радянські часи було таке правило, що матеріальні відзнаки отримували люди, які зробили технічну, чи будівельну працю, а люди мистецтва, вважалось, що вони вільні, їм багато не потрібно. Культура завжди була збоку. Я вважаю, що це не правильно. Мешкаючи у культурній столиці України, ми повинні стимулювати людей до творчості, до творення, до генерування нових ідей. Ми вносимо свою маленьку лепту, як громада міста Львова», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Бонь Віра Лук’янівна - старший науковий працівник Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у номінації «Збереження музейного фонду» за збереження музейних надбань
Дуткевич Ірина Збігнєвна - художник-реставратор першої категорії Національного музею – меморіалу «Тюрма на Лонцького» у номінації «Збереження музейного фонду» за розвиток реставраційної лабораторії та реставрацію паперових артефактів
Собуцька Любава Андріївна - завідувач відділу «Народне мистецтво» Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького у номінації «Популяризація фондових збірок» за організацію виставки «Гуцульське Різдво»
Тимків Світлана Михайлівна - головний зберігач фондів Львівського музею історії релігії у номінації «Науково-видавнича діяльність» за науково-популярне видання «Скарби Львівського музею історії релігії»
Авторська група у складі старших наукових співробітників Львівського історичного музею: Кошів Руслан Олегович, Слободян Петро Васильович у номінації «Розвиток музейного маркетингу» за грантовий проект «Реставрація чорної кам’яниці на площі Ринок у Львові» та співпрацю з міжнародними фондами та інституціями
Ленцик Наталія Іванівна – старший науковий співробітник Львівського історичного музею у номінації «Впровадження нових форм роботи, інноваційна діяльність музеїв» за реалізацію інноваційних та інтерактивних проектів.
відео: Андрій Андрух
