Міська рада затвердила Стратегію розвитку культури Львова до 2025 року

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про затвердження Стратегії розвитку культури м. Львова до 2025 року.

Стратегія містить план дій щодо покращення культурного середовища міста. Відповідальні за втілення Стратегії – громадські організації та ініціативи, влада, бізнес, митці, заклади культури та освітні заклади.

«Культура у м. Львові - це солідарна, відповідальна та креативна спільнота, у якій є місце для кожного. Ми бачимо м. Львів як місто культурних традицій, що живлять творчу свободу, місто актуальної спадщини, яку спільнота переосмислює, розвиває та передає наступним поколінням. Львів - це приязні середовища для життя, творчості та культурних інновацій», - описують візію культури у Львові творці Стратегії.

Місія культури у Львові, за затвердженою Стратегією - перетворити місто у дієве культурне середовище, через  розвиток відкритої, відповідальної спільноти, що творить нові ідеї через активні культурні практики, зберігає і переосмислює спадщину.

Стратегічні цілі, що ставить Стратегія:

  • децентралізація культури: розбудована сучасна культурна інфраструктура у всіх районах міста, створені активні культурні громадські простори;
  • відповідальне ставлення до культурної спадщини;
  • інноваційна міждисциплінарна культурна освіта, інтегрована на всіх освітніх рівнях, орієнтована на усі групи населення;
  • культура як простір діалогу;
  • ефективне фінансування та управління у сфері культури.

Стратегію розвитку культури м. Львова до 2025 року можна переглянути за посиланням.