У Львові відбудеться нічна феєрична театралізована екскурсія «Обрядові забави на Петра»

  • 26.06.2017, 11:20
  • 811
  • Романа Куць
Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького 14-15 липня організовує нічну феєричну театралізовану екскурсію «Обрядові забави на Петра».

Кожен зможе потрапити у стародавній світ петрівських звичаїв та обрядів, пройти до хати музиканта вузькими стежинами гаю, під супровід давніх інструментів поспівати жартівливих пісень. Дівчата зможуть завітати на «прочухрини» - веселі посиденьки, а хлопці – помолотити зерно на справжньому боїщі.

Учасники матимуть змогу зустрітися із «щезником» та його підступною гостинністю, потрапити на озеро сповнене чарами купальської ночі, спробувати виготовити масло давнім способом та продегустувати його, а головне - стати учасником «Петрування» - колоритної забави з музиками, автентичними танцями, обрядовим частуванням, а також вбрати основний атрибут свята – вільху.

Тривалість екскурсії – 2 години.

Квитки можна придбати лише за попереднім продажем тут або у касах за адресою: CoMMuna вул. Галицька, 1 (2-й поверх) – цілодобово, або COME IN (вул. С. Крушельницької, 3) з 10.00 – 23.00.

Детальніша інформація на сторінці події у Facebook.