Відомі переможці 1-ї частини конкурсу «Крилатий Лев» 2017

Перша частина Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози на кращу книгу року «Крилатий Лев» 2017 завершилася. Журі, у складі якого знані письменники і майстри слова – Мирослав Дочинець, Василь Стефак, Юрій Коваль, Ігор Держко, Надія Ковалик, Василь Стецик назвали переможців.

Так, лауреатом першої премії стала Лотоцька Єва зі Львова з твором «Параноя». Друга премія і спеціальна відзнака часопису «Дзвін» присуджена Чернієнко Юлії з Херсона за повість «Вирок Міри». Володарем третьої премії стала Дрогомирецька Оксана з Івано-Франківська за повість «…і в раю вони поцілувались».

Диплом і спеціальну відзнаку отримає Коцегуб Юрій з Полтавщини за повість «Нехай лихо спить». Диплом і спеціальну відзнаку під назвою «Сеньйор», як найкращий у конкурсі серед знаних письменників, отримає киянин Фольварочний Василь за кінороман «Українська Голгофа». Диплом і спеціальну відзнаку «За новаторський пошук в жанрі міського фентезі» отримає Матолінець Наталія зі Львова за роман «Варта у Грі».

До десятки кращих також увійшли, а отже, отримають дипломи Конкурсу: Яворська Ольга зі Львівщини за повість «Неспалима смерека», харків’янка  Іванець Людмила   за збірку  оповідань «ТарганКут», Листопад Антоніна з Луганщини за повість «Фрактура» та Смольницька Ольга з Київщини за збірку «Притчі, казки, оповідання, повісті».

Окрім цього журі, зважаючи на чисельну участь творчої молоді в цьогорічному конкурсі ,  вирішило визначити і найкращу вісімку серед молодої плеяди конкурсантів, умовно віком до 35,  твори  яких упродовж року будуть опубліковані в спеціальних молодіжних числах часопису «Дзвін», власне,  за результатами «Крилатого Лева» 2017. А це Дмитерко Олена із Запоріжжя, Задорожна Маріанна зі Львова, Коцегуб Юрій з Полтавщини, Мартинович Юрій зі Львова, Матолінець Наталія зі Львова, харків’янка Іванець  Людмила, Смольницька Ольга з Київщини та Чернієнко Юлія з Херсона.

Церемонія  нагородження і представлення книги переможця відбудеться наприкінці року, про що буде повідомлено додатково.

Засновником конкурсу та головою журі є письменник Олесь Дяк, заступник голови ЛО НСПУ.