У Львові відбудеться музичний перформанс на основі світового бестселера «Східно-західна вулиця. Повернення до Львова» Філіпа Сендса

  • 08.11.2017, 18:04
  • 928
  • Прес-служба ЛМР
У Львові відбудеться львівська постановка перформанс-драми «Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла». Вистава вперше була поставлена в Лондоні і запрошує дізнатися незнану історію, яка змінила Львів, міжнародне право та сучасний світ.

«Я хочу наголосити, що цього тижня буде дуже важлива подія. Ми всі знаємо на скільки є сильними освітні школи Гарварда, Кембріджа, Оксфорда. Але мушу акцентувати, що, мабуть, не всі знають, що до дуже багатьох процесів, які є світовими, долучалися львів’яни. Зокрема, львів’янином була людина, яка вела в Гарварді курс про права людини, львів’янином була людина, яка ввела взагалі в світі поняття «геноцид». Ми розуміємо скільки юридичних справ надалі це змінило і як це змінило хід світової історії.

Саме тому цього тижня у Львові збираються великі міжнародні школи. Зокрема, протягом 3-х днів - четвер, п’ятниця, субота - у Львові буде відбуватися ряд заходів за участі передових юридичних шкіл: «Східно-західна вулиця». Оскільки одним із ініціаторів такої події є Філіп Сендс – один із більш визначних юристів сучасності, який власне цього четверга в Українському Католицькому Університеті матиме відкриту лекцію о 6 годині, тому, при нагоді всіх запрошую. Окрім того, в п’ятницю буде відбуватися багато панельних дискусій за участі світових юристів. Також, у суботу до Львова приїжджає один із найвидатніших піаністів сучасності, який буде  в філармонії робити постановку, власне, книги Філіпа Сендса «Східно-західна вулиця», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Програма «Права, правосуддя і пам’яті міста»

(публічні лекції і дискусії, відкриття меморіальних таблиць, конференція і арт-перформанс)

З 9 по 11 листопада запрошують долучатись до програми «Права, правосуддя і пам’яті міста», яка натхненна історіями видатних юристів-міжнародників, пов'язаних із містом Львовом. Через формати наукових досліджень, мистецтва і вшанування будемо разом розширювати обізнаність про історію міста та географію його пам'ятей у світі.

•      У четвер, 9 листопада, о 18.00 год. розпочинає програму Відкрита лекція Філіпа Сендса «Вихід за межі Східно-Західної вулиці – виклики майбутнього і верховенства права» в Центрі Шептицького (вул. Козельницька, 2а)

•      У п’ятницю, 10 листопада відбудеться міжнародний воркшоп «Ідеї (без) місця: Концепції та практики прав і справедливості у Східній Європі». Академічна частина проходитиме в Центрі міської історії, а продовжимо ми в ресторані «Ратуша» серією публічних дискусій:

17.00 Права і правосуддя сьогодні: спадки, виклики, наслідки

18.30 Як пишатися місту? Відомі львів'яни, бренд міста та критичне осмислення минулого

•      У суботу, 11 листопада, об 11.00 год. запрошують на відкриття меморіальних таблиць, що вшанують пам’ять про видатних юристів Герша Лаутерпахта (вул. Театральна, 6), Рафаеля Лемкіна (вул. Замарстинівська, 21) і Луї Зона (вул. Акад. Гнатюка, 18), які свого часу вивчали право у Львівському університеті.

•      У суботній вечір, о 19.00 зустрінемось в Львівській обласній філармонії на перформанс-драмі «Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла»

Детально на сайті Центру: https://goo.gl/d6UmdT

Детальніше про постановку за лінком: https://goo.gl/5uMuP1

Організатори: Центр міської історії, Nova Touring International (Barcelona), Львівська міська рада, Львівська обласна філармонія

Партнери: Видавництво Старого Лева, Collegium Musicum, Львів – місто літератури, ГО «Молода дипломатія», Ліга студентів Асоціації правників України, DikArt Creative Marketing Company

презентація