Фестиваль «Різдво в гаю» відвідало близько 8 тис гостей

  • 10.01.2018, 15:19
  • Уляна Шпуляр
Цьогорічне «Різдво у гаю» відвідали близько 8000 людей, з них 6015 осіб за квитками. На благодійних засадах побували: 532 відвідувачів - за листами-зверненнями, 1130 осіб - парафіяни двох церков (церкви зі с. Кривка та лемківської церкви), 300 осіб — виконавці та учасники вертепів.

Свято у Шевченківському гаю організовувала компанія «Дік-арт» за підтримки Львівської міської ради.

Музей народної архітектури і побуту у Львові вкотре гостинно відчинив свої садиби для колядників, де можна було навчитися грати на народних інструментах, плести дідуха чи павука із соломи, робити ляльку-мотанку, а також отримати смачний почастунок від щедрих господинь.

Львів'яни та гості міста мали можливість поколядувати з гуртом автентичного співу «Коралі» і стати свідками своєрідного вертепного марафону (за участі колективів Львівщини), що відбувався на вертепній галявині. 

«Цього року до нас на Різдво завітало більше людей, порівняно з минулим. Такі заходи просто неба певною мірою залежать і від погоди. Але ми раді, що дощ не налякав львів'ян та гостей міста, що коляда пролунала дзвінко, весело і свято відбулося», - зазначив директор Музею Роман Назаровець.