У Львові розпочався День В’єтнаму

• 21.06.2018, 12:59
  • Ольга Яремчук
Сьогодні, 21 червня, з 10.00 до 20.00 год, у Львові відзначатимуть День В’єтнаму. Офіційне відкриття відбулося об 11.30 год,. з північно-східної сторони пл. Ринок.

«Маю дві емоції сьогодні, і хочу з вами ними поділитися. Я думаю і знаю, і ми всі це бачимо, що зараз час, коли обмін інформації і співпраці стає критично важливим. Тому сьогодні, коли ми маємо змогу спілкуватися тет-а-тет, і казати, як все є, який є Львів і Україна, дивитися, який є В`єтнам - це, насправді, дуже важливо. Велике вам за це дякую. Але є й друга річ — емоційна, в тому, що сьогодні тут гарна погода, сьогодні тут неймовірна атмосфера, завдяки вам, завдяки вашим прекрасним костюмам. Бо атмосферу не створюють будівлі чи штучні речі, їх створюють люди. І за це вам персональне дякую, вам, колеги, величезна подяка», — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Програма Дня В’єтнаму у Львові передбачає святкування на пл. Ринок з 10.00 год. до 20.00 год. (концерт, виступи в’єтнамських спільнот, номери із традиційними в’єтнамськими музичними інструментами, показ національних костюмів «ао зай», виставка-продаж товарів народного вжитку, продуктів харчування та предметів рукоділля в’єтнамських підприємств, частування стравами національної в’єтнамської кухні — «нем», «фол», «бань куон» та ін.)

Також, у рамках відзначення Дня В’єтнаму, до уваги містян та гостей Львова на пл. Ринок встановлено фотовиставку «Народ В’єтнаму» та 3-метрову фотозону у вигляді традиційного в’єтнамського капелюха, поруч із яким можуть робити світлини усі охочі.

Важливою подією буде також спільна презентація туристичного потенціалу В’єтнаму й України, у тому числі — Львова, зокрема — за участі офіційних представників та поважних гостей заходу.

Із офіційним візитом до Львова на захід прибуде Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Ань Туан та делегація Посольства В’єтнаму в Україні. Взяти участь в урочистому відкритті свята Дня В’єтнаму запрошені: міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, президент Товариства українсько-в'єтнамської дружби Петро Адамик.

Захід проводять із метою зміцнення відносин між Україною та В’єтнамом, оскільки це один із найактуальніших і пріоритетних напрямків роботи групи міжпарламентських зв’язків із В’єтнамом Верховної Ради України (керівник — народний депутат Оксана Юринець). Також для організаторів важливий взаємний обмін культурною спадщиною між країнами та розширення співробітництва між В’єтнамом і Україною, зокрема — зі Львовом.

Організовують захід: Посольство Соціалістичної Республіки В’єтнам і Товариство українсько-в'єтнамської дружби за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Відео у соцмережі — www.facebook.com/Vietnam.ua/videos/2 215 080 642 045 637/.

Відео в YouTube — www.youtube.com/watch?v=WIBER2jfyQg.

Контактний телефон організаторів: 096 714 69 39.