У Брюховичах відкрили оновлену бібліотеку
27 червня 2019, 18:18
Соломія Григор'єва
Львів має чітку позицію щодо модернізації усіх міських бібліотек. Відтак, сьогодні, 27 червня, у смт Брюховичі відкрили оновлену, сучасну бібліотеку.
«Відкриваємо оновлену бібліотеку у смт Брюховичі! Ще плюс одна — до довгого списку міських модернізованих бібліотек», — зазначила в. о. начальника управління культури, директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.
«Це чітка політика громади міста — за програмою „Львів 2020“ усі бібліотеки Львова мають бути приведені до високих стандартів — щоб і діти, і дорослі отримували задоволення, були мудрішими і приємно проводили час. Кожна нова медіатека має бути кращою за ті, що були зроблені до цього», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

