На День Незалежності на реставрованому ретро-трамваї проїхались активісти з клубу львівських «вінтажних панянок» та авто-мото-вело музею «Ретро Гараж»
24 серпня 2019, 19:48
Іван Бондар
24 серпня, на День Незалежності, львівськими вуличками у ретро-трамваї проїхались чарівні дами та джентельмени. Поїздка у ретро-вагоні супроводжувалась піснями та жартами, що передавали атмосферу минулого.
