Місто активно напрацьовує концепцію першої Муніципальної галереї Львова
Учасниками робочої групи стали:
- Павло Гудімов — куратор, засновник Арт-Центру «Я галерея»;
- Василь Косів — доктор мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв;
- Богдан Шумилович — культуролог, дослідник, керівник «Міського медіа архіву» в Центрі міської історії;
- Роксоляна Мицько — координаторка культурних проектів, фестивалів, концертів;
- Андрій Хір — архітектор, художник, дизайнер;
- Олег Сусленко — художник, викладач кафедри дизайну Львівської національної академії мистецтв;
- Наталія Гераймович — архітекторка, культурна менеджерка;
- Олександра Онишкевич — в.о. директора Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича.
Робоча група покликана напрацювати концепцію функціонування нового простору на культурній мапі Львова. На двох зустрічах учасники дійшли згоди щодо потреби формування єдиної візії для цілого кластеру нових міських просторів, орієнтованих у своїй діяльності на розвиток сучасного мистецтва (Стефаника, 11, площа Ринок, 42 і площа Ринок, 21).



