Міський голова Львова Андрій Садовий від імені громади міста вручив подяки працівникам Ботанічного саду, а також Зоологічного, Мінералогічного та Палеонтологічного музеїв на базі ЛНУ ім. І. Франка, за сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у формування наукового та культурного середовища Львова.
Фото: Роман Балук
Фото: Роман Балук«Незабаром День вчителя, і ви також вчителі та навчаєте людей. Всі скарби, які я побачив, насправді мене надихнули. Ми поставили собі за мету, як я зазначав раніше, щодо будівництва окремого корпусу, де би можна було розмістити масштабні прекрасні експозиції, з лабораторіями та можливістю досліджувати. Також я був враженим Ботанічним садом. Ми плануємо за міські кошти зробити там сучасне освітлення, аби там було дотримано правила, з точки зору безпеки, а також, аби там було приємно гуляти та люди могли отримувати естетичну насолоду. Ви є ті, хто це все оберігає і цінує, тому я маю честь від імені громади міста вас вшанувати скромними подяками», — зазначив мер.
Фото: Роман БалукЗокрема, подяки міського голови Львова отримали:
Сусуловська Соломія Андріївна, зберігач фондів Зоологічного музею, молодший науковий співробітник;
Скирпан Ірина Петрівна, молодший науковий співробітник Зоологічного музею;