На Янівському кладовищі відбулося вшанування пам’яті Січових Стрільців і вояків УГА
Від Львівської міської ради до події долучився Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».
Нагадаємо, у ці дні Львів відзначає 102-річницю створення ЗУНР. Сьогодні спільною молитвою та покладанням квітів представники влади й громадськості вшанували пам’ять борців за незалежність України й на Личаківському цвинтарі. Зокрема, квіти поклали до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії, до могил Дмитра Вітовського — держсекретаря військових справ ЗУНР, Олександра Тисовського — засновника «Пласту», Михайла Галущинського — команданта легіону Українських Січових Стрільців, Северина Левицького — видатного пластового діяча та воїна УГА, Євгена Петрушевича — Президента Національної Ради ЗУНР, а також до могил новітніх Героїв на полі почесних поховань № 76.

