Віталій Марків підняв національний стяг на Меморіалі Героїв Небесної Сотні

  • 29.05.2021, 13:06
  • Христина Процак
Шана українським Героям. Над Меморіалом пам`яті Героїв Небесної Сотні у Львові сьогодні замайорів національний стяг, який урочисто підняв військовослужбовець Віталій Марків.

фото: Маркіян Лисейко

До урочистого церемоніалу підняття Державного прапора України долучились духовий оркестр та прапороносна група військової частини 3002.

Також зранку на Личакові відбулись заходи з нагоди вшанування Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького до річниці загибелі.

Cьогодні заплановано ще презентацію документального фільму Артема Шевченка про бійця батальйону ім. Кульчицького Національної гвардії України Віталія Марківа. Презентація та показ відеофільму «Позивний «Італієць» розпочнеться о 15.00 год у Львівському Палаці мистецтв.

Довідка

Віталій Марків — український військовослужбовець, головний сержант батальйону оперативного призначення імені генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії України. Учасник Революції гідності та російсько-української війни, зокрема боїв за Слов'янськ, Вуглегірськ, Станиця Луганська, Попасна.

У липні 2019 року італійський суд визнав Віталія винним у загибелі італійського фоторепортера Андреа Роккеллі на Донбасі в травні 2014 року. 3 листопада 2020 був повністю виправданий та звільнений апеляційним судом Мілана.

фото: Маркіян Лисейко 

відео: Андрій Андрух