Андрій Садовий про святкування Дня Незалежності України

  • 16.08.2021, 06:10
  • Соломія Григор’єва
Міський голова Львова Андрій Садовий закликав львів’ян до загальноміського святкування Дня Незалежності України та попросив пам’ятати про тих, хто сьогодні бореться за свободу нашої нації.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Ми повинні розуміти, що 24 серпня – це День народження кожного з нас. Кожен має відчути це свято всередині себе. Ці 30 років незалежності були непростими, ми робили багато помилок. Але це період усвідомлення самих себе, адже ми відбулися як нація.

Я б дуже хотів, щоб у цей день святкування ми пам’ятали, що в ці дні на сході країни наші хлопці продовжують воювати за українську свободу. Ми повинні у цей день згадувати і пам’ятати їх, бо тільки завдяки їм ми маємо цю незалежність.

24 серпня буде багато офіційних урочистих заходів, але також будуть і концерти, і різні розважальні дійства. Стежте за програмою, буде цікаво», – сказав мер Львова під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM».

Нагадаємо, 24 серпня 2021 року Україна відзначає 30-річчя своєї незалежності. З нагоди свята у Львові відбуватиметься безліч заходів, відтак кожен мешканець міста зможе обрати свій спосіб святкування Дня Незалежності. Детальніша програма додається.