Львівський фестиваль увійшов до сімки найкращих осінніх свят у світі

  • 08.09.2021, 14:54
  • Соломія Григор’єва
Одна з найпопулярніших американських платформ для пошуку подорожей Trips To Discover внесла «Свято сиру і вина у Львові» в топ-7 осінніх фестивалів світу. Відповідна публікація з’явилася на сайті сервісу 4 вересня 2021 року.

Місія Trips To Discover – надихати людей на подорожі в різні куточки світу. Спеціально до осінніх поїздок редакція опублікувала підбірку найкращих осінніх фестивалів врожаю з усього світу. Улюблений багатьма фестиваль «Свято сиру і вина у Львові» очолив цей список.

Ось, що пишуть у редакції Trips To Discover: «Міський фестиваль сиру і вина – це справжній осінній гастрономічний фестиваль. Тут відбуваються концерти народної музики, конкурси, семінари, безліч розважальних заходів, а також присутні найкращі сорти вин і сирів регіону. Звичайно ж, тут можна буде спробувати і приголомшливі традиційні українські страви. Під час фестивалю ви також зможете зазирнути в химерні кав'ярні та ресторани міста, побачити чудові церкви і познайомитися з його багатою, цікавою історією».

«Ми раді бачити нових туристів на вулицях Львова, особливо після минулорічного сезону, суттєво обмеженого ковідом. Ми раді ще більше, що Львів знають і шанують у різних країнах, що гравці світового туристичного ринку радять наше місто своїм клієнтам для відпочинку», – говорить Андрій Сидор, директор фестивалю «Свято сиру і вина у Львові»

Цього року фестиваль «Свято сиру і вина у Львові» відбудеться 22-24 жовтня в Палаці Потоцьких. До участі запрошують виробників сиру, вина та супутніх товарів з України та всього світу. Подати заявку на участь можна на сайті події  http://www.cheeseandwine.lviv.ua/.