На вулиці Гнатюка має бути креативна книгарня культурного спрямування

  • 25.11.2021, 18:05
  • Пресслужба ЛМР
Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

фото: Роман Балук

Зокрема, затверджено інвестиційний проект, положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації проекту, а також проект інвестиційного договору.

Цей інвестиційний проект передбачає створення в комунальних приміщеннях на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22 у Львові сучасної креативної книгарні культурного спрямування, яка поєднуватиме в собі читацький зал та мистецькі елементи. Загальна площа приміщень становить 382,2 кв. м.

«Мені дуже подобається ідея такого простору, де була б наукова частина, мистецька, архітектурна. Потрібно правильно продумати всі деталі», – додав Андрій Садовий, мер Львова.

Проєкт має на меті популяризувати україномовний продукт, створити можливості для розвитку видавничої справи у м. Львові зокрема, та України загалом, створити нові можливості для реалізації статусу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», створити книгарню, що поєднуватиме простір для читання, презентацій, обговорень, дискусій та коворкінговий майданчик.