У Львові урочисто засвітили головну ялинку міста

  • 17.12.2021, 19:08
  • Соломія Григор’єва
Сьогодні, 17 грудня, на площі біля Львівського театру опери та балету урочисто відкрили головну ялинку Львова. До заходу традиційно долучились пластуни, хористи капели «Дударик» та міський голова Львова Андрій Садовий.

фото: Роман Балук

Цьогорічну ялинку, заввишки 17 метрів, для громади Львівської МТГ подарував Василь Іванович Козленко, мешканець с. Оброшине. Мер подякував пану Василю за ялинку та подарував йому статуетку лева та інші подарунки.

Перед засвічення ялинки пластуни разом з «Дудариком» передали Вифлеємський вогонь миру меру Львова та мешканцям і гостям міста. Опісля з вітальним словом виступив Андрій Садовий.

фото: Роман Балук

«Я хочу побажати всім львів’янам та гостям міста миру, добра і любові. Давайте більше часу будемо проводити з родинами. Нехай цей сніг чи дощ, що зараз падає, змиє все погане і залишить тільки хороше. Слава Львову і слава Україні!», – привітав усіх мер Львова.

Опісля ялинку урочисто засвітили. Далі програму заходу продовжив святковий концерт-сюрприз для львів’ян.

Нагадаємо, цього року для ялинки було обрано нову концепцію новорічно-різдвяної ілюмінації. Сама ялинка, як і минулого року, прикрашена рясним освітленням, але, окрім того, було додано іграшки у вигляді ромбів, різдвяних «павуків». Також цього року довкола дерева поставили нову мистецьку огорожу, яку створили за ескізами відомої львівської художниці Дарії Альошкіної.

Відкриття ялинку стало першою офіційною подією цьогорічної програми новорічно-різдвяних святкувань. З повним переліком подій можна ознайомитись за посиланням.

відео: Андрій Андрух

фото: Роман Балук