Як цьогоріч святкуватиме Різдво Львівська МТГ: програма заходів

  • 05.01.2022, 15:18
  • Пресслужба ЛМР
Новорічно-різдвяні свята у Львові завжди особливі. Цього року місто організувало чимало цікавих подій, щоб кожен мешканець чи гість Львова зміг обрати щось цікаве для себе.

фото з архіву, автор: Роман Балук
фото: Олександр Мазуренко

«Ми зберігаємо давні традиції Різдва. Цього року, як завжди у Львові, відбуватимуться традиційні фестивалі та дійства, за якими до нашого міста їдуть сотні туристів. Вже завтра ми на площі Яворського будемо встановлювати Різдвяний Дідух. Попереду нас чекає фестиваль «Велика коляда», який вже багато років відбувається в нашому місті. Також ми матимемо цікавий концерт на площі Яворського – коляда з Уляною Горбачевською, відомою українською фольк-співачкою. Захід відбуватиметься разом з дитячим хором «Жайвір» під акомпанемент саксофону. Звісно ж, що ми не можемо не провести улюблене свято львів’ян – «На Різдво до Гаю». Воно відбуватиметься 7 та 8 січня. Ще однією цікавою подією стане коляда з гуртом «Курбаси» біля модерної ялинки на площі Маланюка», – розповів Іван Остапович, начальник управління культури Львова.

Цьогоріч заходи проведуть і в приєднаних громадах Львівської МТГ.

фото: Олександр Мазуренко

«Цього року ми намагалися зберегти ті святкування Різдвяних свят у населених пунктах, які тут були. Серед наймасштабніших заходів у приєднаних громадах - фестиваль переселенської  коляди у Винниках та фестиваль «Коляда лунає» у Дублянах.

Крім того, активні мешканці разом з релігійними громадами організовують вертепи, колядки.

Також цьогоріч спільно з районним адміністраціями ми забезпечили встановлення різдвяних ялинок навіть у тих населених пунктах, де їх раніше не встановлювали», - розповів заступник директора департаменту міської агломерації ЛМР Тарас Кубай.

З цілою програмою можна ознайомитись нижче.

відео: Андрій Андрух