Цьогоріч у Львові зніматимуть повнометражний фільм «Кімната Маріани»

  • 19.01.2022, 15:53
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками міжнародної кінокомпанії LACO FILMS, яка розпочинає підготовку до зйомок ігрового повнометражного фільму «Кімната Маріани». Велика частина фільму буде зніматись у Львові, відтак під час зустрічі обговорили співпрацю з мерією у реалізації цього проєкту.

фото: Роман Балук

«Все, з чим ми можемо вам допомогти, ми завжди раді зробити. Будемо всіляко сприяти знімальному процесу, адже розуміємо, що це корисно для Львова. Для міста зйомки кожного фільму – це дуже добре, адже ви показуєте світу неймовірні локації і це притягує до нас все більше гостей», – наголосив мер Львова.

Фільм «Кімната Маріани» – це міжнародний проект, який має прокатний потенціал за кордоном та націлений на участь у світових кінофестивалях. До його реалізації залучені міжнародна продакшн-компанія LACO FILMS, компанії CINEFRANCE, продюсер Жан-Люк Орм'єр (Франція) та  Metro Communications, продюсер Давід Сільбер (Ізраїль).

Історія кінострічки створена на реальних подіях, які відтворюють життя єврейської родини з ґетто під час років війни. Основні локації зйомки – територія Західної України (Львівська область). Зйомки проєкту розпочинаються у квітні та триватимуть до червня 2022 року.

«Велика частина зйомок буде відбуватися у Львові і триватиме впродовж кількох місяців, тому співпраця з мерією є дуже важливою для нас. Зараз ми оглядаємо різні локації, шукаємо найкращі місця, адже це дуже серйозне, міжнародне кіно», – зазначив Алексі Осмоловські, генеральний продюсер компанії LACO FILMS.

фото: Роман Балук