На благодійному ярмарку у Львові зібрали майже 150 тис. грн для захисників

  • 13.06.2022, 11:16
  • Пресслужба ЛМР
У Львові відбувся благодійний ярмарок, який організував колектив Львівської філармонії та оркестр INSO-Lviv. Завдяки події вдалось зібрати 143 716 грн, які будуть передані на потреби ЗСУ.

До музикантів доєднались львівські ресторації, кав'ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні.

«Ми не очікували такої кількості відвідувачів і такої активності. Ярмарок відвідали люди з усієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатись. Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарку солодощами, випічкою, сувенірами і майстерками, кожному, хто з нашої імпровізованої сцени творив музику, зокрема хоровій капелі «Дударик», капелі симфонічного оркестру Львівської філармонії, піаністам Оксані Рапіті та Мирославу Драгану та джаз-бенду «Авангард». Завдяки цій синергії добра нам вдалось зібрати 143 716 гривень. Усі кошти будуть передані воїнам, які боронять нашу з вами незалежність», — кажуть організатори.

На цьому заході також мала виступити Ніно Катамадзе, однак потяг Ніно через тривоги спізнився, тож артистка не встигла на ярмарок. Але її концерт відбудеться 17 червня у філармонії разом з INSO-Lviv та Ніколозом Рачвелі.

До слова, ярмарок лиш частина благодійного збору. Весь тиждень на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин. Більше про лоти та ставки можна дізнатись за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=455426359917570&id=100063506296349