У Львові створять єдину муніципальну бібліотеку

  • 18.08.2022, 14:13
  • 1992
  • Пресслужба ЛМР
На засіданні сесії міської ради проголосували за створення Львівської муніципальної бібліотеки. Мета проєкту – модернізація і розвиток єдиної бібліотечної мережі Львівської міської територіальної громади.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

В першу чергу йдеться про об’єднання Централізованої бібліотечної системи для дітей із Централізованою бібліотечною системою для дорослих у Львівську муніципальну бібліотеку. Це рішення відкриває можливості для створення єдиної стратегії розвитку бібліотек та бібліотечних послуг, розширення функцій бібліотечних просторів та сервісів для роботи із громадою у всіх районах Львівської МТГ.

Головна мета – розробка єдиного бібліотечного бренду міста Львова, в якому бібліотека позиціонується як місце для спілкування, навчання та саморозвитку, де громадяни спільнот, мікрорайонів можуть об’єднуватися для спільного вирішення локальних питань. Створення Львівської муніципальної бібліотеки сприятиме розвитку культури читання протягом життя та формуванню свідомих громадян та гармонійного суспільства.

«В нас є дві юридичні особи ЦБС для дітей і для дорослих. Відповідно діти і батьки мають ходити в різні бібліотеки, не можуть проводити час за читанням разом. Рішенням про створення муніципальної бібліотеки ми знімаємо певні бюрократичні обмеження і для мешканців це буде значно зручніше. Ми не лише збережемо всі філії, а й будемо розширювати їх кількість. Будемо робити все можливе, щоб ще більше запрошувати людей до читання, створювати спільноти, розвивати бібліотечні простори», – наголошує Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.