У Львові нагородили працівників театрів

• 27.03.2023, 13:52
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, у Міжнародний день театру, у львівській Ратуші від громади міста відзначили працівників театрів. Міський голова Львова Андрій Садовий нагородив подяками та дипломами тих, хто творить театральне мистецтво в нашому місті.

«Я, коли зустрічаюся з діячами мистецтва, завжди стараюсь більше слухати, ніж говорити. У вас унікальне бачення світу, ви все пропускаєте крізь себе. Я маю велику повагу до людей, які в складні часи вміють любити і передавати цю любов іншим через свій талант. Дуже пишаюся, що сьогодні від імені громади міста Львова маю нагоду вас привітати з професійним святом», –  сказав мер Львова.

Відтак дипломами нагородили:

1.               Вільний театр «ОКО».

2.  Творча майстерня «Театр у кошику» – сучасний український експериментальний театр.

3.               Театральна студія «Вільних і небайдужих»

Подяки отримали:

4.               Федоришина Ксенія Ярославівна – начальник відділу реклами, проектна та культурна менеджерка Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

5.               Калиш Юлія Ярославівна – заступниця директора-художнього керівника Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

6.              Помірко Володимир Стефанович – завідувач музичної частини Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

7.               Ольшанська Дарина Сергіївна – заступник директора-художнього керівника Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса.

8.               Занік Ірина Михайлівна – артистка першої категорії Першого академічного українського театру для дітей на юнацтва.

9.               Боровська Людмила Василівна – актриса вищої категорії  Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

10.            Дворник Богдан – художник по світлу Львівського академічного муніципального театрального, художньо-дослідницького та освітнього центру «Слово і голос».

11.            Литовченко Дар’я В’ячеславівна – солістка опери, провідний майстер сцени Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

12.            Бондар Анастасія Андріївна – артистка балету першої категорії Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

13.            Пшина Олег – завідувач режисерською частиною Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької.

14.            Бовцайло Мар’яна – провідний майстер сцени Львівського академічного обласного театру ляльок.

15.            Остюк Ірина – провідний майстер сцени Львівського академічного обласного театру ляльок.

Також прапорці України передали театралам, які перебувають у лавах ЗСУ:

16.            Кравчук Олексій Анатолійович;

17.            Мисак Юрій Орестович.

Опісля нагородження діячі мистецтва обговорили з Андрієм Садовим життя міста в умовах війни та нові проєкти, які втілюють у Львові зараз. Також театрали поділились новими здобутками своїх мистецьких установ: збільшення кількості відвідувачів, нові постановки та гастролі, представлення України на різноманітних театральних майданчиках світу.