Легендарний фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix повертається

  • 23.05.2023, 11:43
  • Пресслужба ЛМР
У Львові 3 червня відбудеться легендарний фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix. Під час події відвідувачі зможуть побачити автомобілі різних епох: від представників ранньої автомобільної індустрії до 70-х, 80-х і 90-х років. Організатори обіцяють як класичні спортивні автомобілі, так і авто з особливим дизайном та технологіями. Організатори очікують 100 автомобілів-учасників із шести країн Європи.

фото організаторів

Фестивалі ретро-автомобілів є чудовою можливістю не тільки побачити історичні авто, але й поспілкуватись з ентузіастами, колекціонерами і експертами цієї індустрії. Окрім того, у відвідувачів фестивалю буде унікальна можливість за донат у 200 гривень проїхатись разом із власником ретро-автомобіля історичною трасою «Львівський трикутник».

Серед учасників фестивалю:

  • ретро-автомобілі авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» та десятків інших ретро-клубів України та Європи;

  • джип-клуб 4х4;

  • експонати з Київського військового музею;

  • спорткари 1990-их та 2000-их років та авто-клуб «Лео Львів»;

  • спеціальні гості – байкерські клуби «Хулігани», «Десятка», Harley Davidson, Lions.

Також  у  програмі  заходу:  показові  виступи  від  ДСНС  України  у Львівській області, майстер-класи з керування квадрокоптерами, курс домедичної допомоги, майстер-клас з військовій амуніції від Школи воїна, а також виступи музичних гуртів, майстер-класи для дітей, флорбол та зона фуд-кортів.

Цьогорічний Leopolis Grand Prix буде не стандартний – вхід для відвідувачів вільний, натомість за допомогою додаткових активностей будуть збирати кошти для закупівлі броньованого реанімобіля для військових медиків.

Реєстрація для учасників виставки з авто: https://leopolis-grand-prix.com/

Сайт фестивалю: http://www.leopolis-grand-prix.com

Instagram: https://www.instagram.com/leopolisgrandprix/

Facebook: https://www.facebook.com/LeopolisGrandPrix/